Domů » Tipy na výlety » Ubytování v Moravském krasu

Ubytování v Moravském krasu

ubytování Moravský kras

Pokud jste zadali do vyhledávač Ubytování Moravský kras a dostali se na naše webové stránky, tak jste tady správně. Ubytujte se v naší skromné rodinné chalupě s opravdu velkou zahradou a deset minut od lesa plného borůvek. Jsme v malé vesničce v srdci Drahanské vrchoviny. Vejde se k nám až 10 lidí a klidně i pes nebo kočka. Zázemí pro děti najdete v chalupě i na zahradě. 

Prázdniny na venkově

Představte si,  že můžete nechat děti si volně hrát na zahradě nebo si zaběhnout na hřiště. A když bude čas jít domů, tak na ně z oken chalupy prostě zavoláte.

Nebo vyrazíte na výlet do některé z jeskyní Moravského krasu, na rozhlednu Veselice, na hrad Boskovice. Nebo se prostě budete jen tak loudat okolními lesy a hledat dozrávající borůvky.

U Macochy

Najdete nás přesně na půl cesty mezi Brnem a Olomoucí. V malé vesničce Bousín. Jsme na návsi, ale taky zároveň na okraji vesnice. Z naší chalupy můžete objevovat Moravský kras, stejně jako Hanou a střední Moravu.

Macocha je od nás 20 minut autem. Jenom 10 minut vám zabere cesta k Sloupsko-Šošůvským jeskyním. Za necelou půl hodinu můžete objevovat tajemství židovského města v Boskovicích nebo si dát zmrzlinu na náměstí v Prostějově. Nebo můžete objevovat svět dinosaurů  Dinopark ve Vyškově

Tipy na výlety v Moravském krasu a okolí

Raději výlety mimo davy? V našem chalupovém průvodci najdete spoustu tipů na výlety mimo davy turistů. Rádi se touláme okolím a neustále objevujeme skryté poklady, jako: 

  • Rakovecké údolí.  Projdete se nebo projedete na kole jedním z nejkrásnějších údolí Drahanské vrchoviny.
  • Po cestě za velkou židlí  objevíte hřiště uprostřed louky, domeček na muřích nožkách. Nebo můžete hledat poklad v ruinách starého mlýny. 
  • Pokud mají vaše děti rády film Ať žijí duchové, neměli byste vynechat cestu za tajemstvím hradu Špacírštejna

Dopřejte si dovolenou na venkově

„Ubytování Moravský kras“ pro nás není jenom heslo do vyhledávače, jak přilákat hosty. Vytvořit pohodlné a praktické zázemí pro vaši dovolenou je pro nás srdeční záležitost. Jsme rádi, když v naší chalupě najdete pohodu, abyste si mohli užít letní dobrodružství na velké zahradě nebo v jejím okolí na výletech v Moravském krasu a okolí. Mrkněte na náš rezervační kalendář. Třeba máme volno zrovna v tom vašem termínu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *