fbpx
Přeskočit na obsah
Domů » Tipy na výlety » Ubytování v Moravském krasu

Ubytování v Moravském krasu

  ubytování Moravský kras

  Pokud jste zadali do vyhledávač Ubytování Moravský kras a dostali se na naše webové stránky, tak jste tady správně. Ubytujte se v naší skromné rodinné chalupě s opravdu velkou zahradou a deset minut od lesa plného borůvek. Jsme v malé vesničce v srdci Drahanské vrchoviny. Vejde se k nám až 10 lidí a klidně i pes nebo kočka. Zázemí pro děti najdete v chalupě i na zahradě. 

  Prázdniny na venkově

  Představte si,  že můžete nechat děti si volně hrát na zahradě nebo si zaběhnout na hřiště. A když bude čas jít domů, tak na ně z oken chalupy prostě zavoláte.

  Nebo vyrazíte na výlet do některé z jeskyní Moravského krasu, na rozhlednu Veselice, na hrad Boskovice. Nebo se prostě budete jen tak loudat okolními lesy a hledat dozrávající borůvky.

  U Macochy

  Najdete nás přesně na půl cesty mezi Brnem a Olomoucí. V malé vesničce Bousín. Jsme na návsi, ale taky zároveň na okraji vesnice. Z naší chalupy můžete objevovat Moravský kras, stejně jako Hanou a střední Moravu.

  Macocha je od nás 20 minut autem. Jenom 10 minut vám zabere cesta k Sloupsko-Šošůvským jeskyním. Za necelou půl hodinu můžete objevovat tajemství židovského města v Boskovicích nebo si dát zmrzlinu na náměstí v Prostějově. Nebo můžete objevovat svět dinosaurů  Dinopark ve Vyškově

  Tipy na výlety v Moravském krasu a okolí

  Raději výlety mimo davy? V našem chalupovém průvodci najdete spoustu tipů na výlety mimo davy turistů. Rádi se touláme okolím a neustále objevujeme skryté poklady, jako: 

  Dopřejte si dovolenou na venkově

  „Ubytování Moravský kras“ pro nás není jenom heslo do vyhledávače, jak přilákat hosty. Vytvořit pohodlné a praktické zázemí pro vaši dovolenou je pro nás srdeční záležitost. Jsme rádi, když v naší chalupě najdete pohodu, abyste si mohli užít letní dobrodružství na velké zahradě nebo v jejím okolí na výletech v Moravském krasu a okolí. Mrkněte na náš rezervační kalendář. Třeba máme volno zrovna v tom vašem termínu.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *