fbpx
Přeskočit na obsah

Chalupa u Šrámků

Ubytování na Chalupě u Šrámků provozuje RNDr. Dáša Zouharová, bydliště Podomí 22, IČ 62121804. Provozovnu, tedy chalupu, máme v Bousíně 1.

Proč máme tento dokument?

Chceme vás informovat, jaká práva máte vy a jaké zase my tak, abychom si pobyt u nás navzájem co nejvíce zpříjemnili. 

Co nabízíme?

Rádi vám poskytneme naši chalupu k dočasnému bydlení. 

Jaká je cena za naše služby? 

Celá chalupa pak stojí na 4000 Kč/noc (při pobytu pouze na 2 noci 4500 Kč/noc). Cena je včetně energií a poplatku z pobytu obci (20 Kč). 

Budeme platit zálohu?

Ano, 50% z výsledné ceny ubytování. Tato záloha je splatná do 7 dní od vystavení faktury.. Uhrazená záloha je nevratná s výjimkou případů v čl. 4, kdy pobyt byl zrušen ze strany Chalupy u Šrámků. Zbytek je pak splatný 30 dní před vaším příjezdem.

Co když budeme potřebovat pobyt zrušit?

Pokud vám do našeho pobytu u nás něco vlezlo, můžete ho zrušit prostřednictvím mailu zaslaného na chalupausramku@chalupausramku.cz. Do 5 dní vám zašleme potvrzení o zrušení. Pokud nám zrušení oznámíte do 14 dnů před začátkem pobytu, nebudeme řešit storno poplatky a zkusíme společně najít nový termín vašeho pobytu, na který použijeme zaslanou zálohu. Pokud si pobyt u nás rozmyslíte méně než 14 dní před jeho zahájením, zaslaná záloha vám propadne. 

Může Chalupa u Šrámků pobyt zrušit hostům?

Dělat to nechceme, ale znáte to. Někdy se prostě věci nedějí tak, jak by jeden předpokládal. Může být potřeba neplánovaně něco opravit a my se s vámi budeme muset spojit a pobyt zrušit. Bude to ale opravdu jenom ze závažných důvodů a v případech vyšší moci. Zaslaná záloha vám pak bude samozřejmě vrácena do 5 pracovních dní. 

A co zrušení pobytu kvůli Covidu?

Pokud se ukáže, že v době vašeho pobytu budou opět platit taková nařízení, že ubytovat vás nebude možné, tak vám samozřejmě vrátíme zálohu i doplatek. 

Jak se staráme o vaše osobní údaje?

Velmi pečlivě. Vaše osobní údaje potřebujeme za účelem poskytnutí ubytovacích služeb a vykázání ubytovacího poplatku. 

Vyplněním kontaktního webového formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, reklamních materiálů, přímého prodeje, průzkumů trhu a přímých nabídek produktů ze strany Chalupy u Šrámků. Zároveň prohlašujete, že zasílání informací podle předchozího bodu nepovažujete za nevyžádanou reklamu ve smyslu zák. č. 40/1995 Sb., v platném znění, neboť se zasíláním informací dle předchozího bodu ve spojení s § 7 zák. č. 480/2004 Sb. výslovně souhlasíte. Souhlas dle tohoto odstavce můžete kdykoliv písemně odvolat na chalupausramku@chalupausramku.cz, nebo se přímo odhlásit z odběru obchodních sdělení.

Za účelem zvýšení uživatelské přívětivosti a analytiku používá správce pro provoz webových stránek tzv. cookies – textové soubory, které jsou při návštěvě webových stránek uloženy v počítači návštěvníka webových stránek. Jako návštěvník webu můžete zakázat ukládání cookies v nastavení prohlížeče.

A co budeme od vás potřebovat? Jméno a příjmení, mailovou adresu, místo bydliště, datum narození, číslo občanského průkazu (nebo pasu). Dále váš email, telefon a případně IČ nebo DIČ. Přístup k osobním údajům mají pouze rodinní příslušníci Dáši Zouharové, které jsou pověření konkrétními úkoly, které souvisí se zpracováním vašich osobních údajů.

Vaše osobní údaje budeme uchovávat po dobu 10 let o ukončení smluvního vztahu. 

Co dělat, když s našimi službami nebudete spokojeni?

My se snažíme, abyste se u nás cítili jako doma. Pokud se přeci jenom nějaký problém objeví, dejte nám vědět na telefon 736 218 235. Nebo mailem na chalupausramku@chalupausramku.cz A my se to pokusíme co nejdříve vyřešit. 

Ze zákona máme povinnosti vás informovat i o mimosoudním řešení případných sporů. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz). Věříme, že vzájemně uděláme všechno proto, abychom tohle nikdy nevyužili. 

A nakonec

Tyto podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování v naší chalupě a obdržíte je ve formě smlouvy po potvrzení pobytu spolu s fakturou. A po příjezdu je pak společně podepíše40