Chalupa u Šrámků

Ubytování na Chalupě u Šrámků provozuje RNDr. Dáša Zouharová, bydliště Podomí 22, IČ 62121804. Provozovnu, tedy chalupu, máme v Bousíně 1.

Proč máme tento dokument?

Chceme vás informovat, jaká práva máte vy a jaké zase my tak, abychom si pobyt u nás navzájem co nejvíce zpříjemnili. 

Co nabízíme?

Rádi vám poskytneme naši chalupu k dočasnému bydlení. 

Jaká je cena za naše služby? 

Cena se odvíjí podle množství pokojů, které obsadíte.  Čtyřlůžkový pokoj vás vyjde na 1300 Kč/noc. Dvoulůžkový pak na 650 Kč/noc. Celá chalupa pak stojí na 3200 Kč/noc. Cena je včetně energií a poplatku z pobytu obci (20 Kč). Minimální obsazená kapacita je pak jeden čtyřlůžkový pokoj. Závazná cena je až ta, která je uvedena ve faktuře, kterou vám zašleme mailem po doladění objednávky. 

Budeme platit zálohu?

Ano, 50% z výsledné ceny ubytování. Tato záloha je splatná do 7 dní od vystavení faktury.. Uhrazená záloha je nevratná s výjimkou případů v čl. 4, kdy pobyt byl zrušen ze strany Chalupy u Šrámků. Zbytek je pak splatný 30 dní před vaším příjezdem.

Co když budeme potřebovat pobyt zrušit?

Pokud vám do našeho pobytu u nás něco vlezlo, můžete ho zrušit prostřednictvím mailu zaslaného na chalupausramku@chalupausramku.cz. Do 5 dní vám zašleme potvrzení o zrušení. Pokud nám zrušení oznámíte do 14 dnů před začátkem pobytu, nebudeme řešit storno poplatky a zkusíme společně najít nový termín vašeho pobytu, na který použijeme zaslanou zálohu. Pokud si pobyt u nás rozmyslíte méně než 14 dní před jeho zahájením, zaslaná záloha vám propadne. 

Může Chalupa u Šrámků pobyt zrušit hostům?

Dělat to nechceme, ale znáte to. Někdy se prostě věci nedějí tak, jak by jeden předpokládal. Může být potřeba neplánovaně něco opravit a my se s vámi budeme muset spojit a pobyt zrušit. Bude to ale opravdu jenom ze závažných důvodů a v případech vyšší moci. Zaslaná záloha vám pak bude samozřejmě vrácena do 5 pracovních dní. 

A co zrušení pobytu kvůli Covidu?

Pokud se ukáže, že v době vašeho pobytu budou opět platit taková nařízení, že ubytovat vás nebude možné, tak vám samozřejmě vrátíme zálohu i doplatek. 

Jak se staráme o vaše osobní údaje?

Velmi pečlivě. Vaše osobní údaje potřebujeme za účelem poskytnutí ubytovacích služeb a vykázání ubytovacího poplatku. 

Vyplněním kontaktního webového formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, reklamních materiálů, přímého prodeje, průzkumů trhu a přímých nabídek produktů ze strany Chalupy u Šrámků. Zároveň prohlašujete, že zasílání informací podle předchozího bodu nepovažujete za nevyžádanou reklamu ve smyslu zák. č. 40/1995 Sb., v platném znění, neboť se zasíláním informací dle předchozího bodu ve spojení s § 7 zák. č. 480/2004 Sb. výslovně souhlasíte. Souhlas dle tohoto odstavce můžete kdykoliv písemně odvolat na chalupausramku@chalupausramku.cz, nebo se přímo odhlásit z odběru obchodních sdělení.

Za účelem zvýšení uživatelské přívětivosti a analytiku používá správce pro provoz webových stránek tzv. cookies – textové soubory, které jsou při návštěvě webových stránek uloženy v počítači návštěvníka webových stránek. Jako návštěvník webu můžete zakázat ukládání cookies v nastavení prohlížeče.

A co budeme od vás potřebovat? Jméno a příjmení, mailovou adresu, místo bydliště, datum narození, číslo občanského průkazu (nebo pasu). Dále váš email, telefon a případně IČ nebo DIČ. Přístup k osobním údajům mají pouze rodinní příslušníci Dáši Zouharové, které jsou pověření konkrétními úkoly, které souvisí se zpracováním vašich osobních údajů.

Vaše osobní údaje budeme uchovávat po dobu 10 let o ukončení smluvního vztahu. 

Co dělat, když s našimi službami nebudete spokojeni?

My se snažíme, abyste se u nás cítili jako doma. Pokud se přeci jenom nějaký problém objeví, dejte nám vědět na telefon 736 218 235. Nebo mailem na chalupausramku@chalupausramku.cz A my se to pokusíme co nejdříve vyřešit. 

Ze zákona máme povinnosti vás informovat i o mimosoudním řešení případných sporů. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz). Věříme, že vzájemně uděláme všechno proto, abychom tohle nikdy nevyužili. 

A nakonec

Tyto podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování v naší chalupě a obdržíte je ve formě smlouvy po potvrzení pobytu spolu s fakturou. A po příjezdu je pak společně podepíšeme