fbpx
Přeskočit na obsah

JSME ŠRÁMKOVI

A taky trochu Zouharovi a Horákovi

Jsme rodina z Drahanské vrchoviny. Až kam stopa nejstaršího prapředka sahá. Zapomenutý kraj ve stínu Moravského krasu je odjakživa naším domovem. Rádi bychom vdechli nový život místu, které bylo díky dědečkovi Jaroslavu Šrámkovi místem setkávání celé rodiny a zdrojem nápadů, jak tuto malinkou obec uprostřed polí a lesů pro její obyvatele vylepšovat.

To jsme my - Šrámkovi
To jsme my - Šrámkovi

My z Chalupy u Šrámků věříme, že čím víc lidí, tím lepší dovolená. Proto naši chalupu otevíráme především rodinám s dětmi a jejich blízkým a přátelům. Také věříme, že méně věcí ještě neznamená méně zážitků. Bazén ani trampolínu u nás nenajdete. Naše chalupa je vybavená skromně, ale přilehlá zahrada bez plotů a zábran přechází do okolních polí, luk a lesů, a tak Vám otevírá prostor ke svobodnému pohybu mezi domem a přírodou. 

Rádi se touláme po Drahanské vrchovině a neustále objevujeme její skryté poklady. A my všichni pro vás připravujeme domácí zázemí a nejrůznější tipy  pro Vaše bohaté zážitky. Najdete je třeba v našem průvodci chalupou a okolím. Nebo na společné komentované procházce krasem.  A taky každý měsíc píšeme Tipy od Šrámků z Moravského krasu

Chalupa u Šrámků

Jaroslav Šrámek

To je náš děda. Pro svůj rodný Bousín a Drahanskou vrchovinu žil. A tak nějak nás tím všechny nakazil. 

Chalupa u Šrámků

Dáša Zouharová

Dcera Jaroslava Šrámka. Nejraději dětem a jejich rodičům ukazuje, co tu máme za přírodní a historické poklady. Na chalupě hlídá, aby pro vás byla chalupa vždy voňavá a čistá, s nastlanými peřinami. A pravděpodobně se s ní setkáte při příjezdu.

Chalupa u Šrámků

František Zouhar

Manžel Dáši, co chalupu postupně vlastními silami opravuje. A kdyby se vám u nás třeba rozbilo kolo, tak vám s jeho opravou rád pomůže taky. Ještě jsme neobjevili nic, co by neopravil.

Chalupa u Šrámků

Marie Horáková

Dcera Dáši a Františka s vámi komunikuje přes webové stránky a na sociálních sítích. A její dvě malé dcery jsou pak hlavními testerkami naší chalupy pro pobyt těch nejmenších dětí. A pokud se k nám rozhodnete přijet, tak s ní můžete ladit podrobnosti vašeho pobytu.

Rádi byste nás potkali osobně? Přijeďte...