fbpx
Přeskočit na obsah

Hodí se vám některý z našich volných termínů?

V kalendáři si zkontrolujte dostupné termíny. A pak vyplňte kontaktní údaje a počty hostů, do poznámky případně doplňte, jestli s sebou chcete vzít i nějakého domácího mazlíčka. Rezervaci co nejdříve zkontrolujeme a ozveme se vám mailem zpět, abychom doladili detaily. 

 

Jak rezervace probíhá?

Vytvořit pro vás praktické zázemí je pro nás srdeční záležitost. Ptáme se kolik a jak starých dětí máte, jestli potřebujete postýlku, jídelní židličku, přebalovací pult (v koupelně nebo na pokoji). Taky nás zajímá, jestli chcete přijet s nějakým čtyřnohým kamarádem a co pro něj budete potřebovat. Nebo jestli si chcete přivézt kola a potřebujete je někde uskladnit. 

Měsíc před příjezdem vám pošleme podrobného průvodce naším okolím – tam najdete nápady na výlety podrobně popsané délkou tras, obtížností terénu pro děti či chůzi s nosítky, sjízdností pro kočárky či kola. Najdete tam ale i kontakty na nejbližší půjčovny sportovního vybavení, dětského lékaře nebo tipy na restaurace. Drahanskou vrchovinu známe jako svoje boty, je odjakživa naším domovem. Za 25 let jsme o ní vydali už řadu publikací, vytvořili několik fotografických výstav a v lesích rozmístili 2 naučné stezky. 

Podrobnosti k ceně najdete v sekci V chalupě.

Naše chalupa se vám líbí, ale už máme plno ve vašem termínu? Sledujte nás a až přijde ten správný čas, určitě se potkáme.