PŘIJEDU PRACOVAT

Potřebujete něco dopsat, domalovat nebo naprogramovat? U nás najdete soustředění a klid na dokončení vašich úkolů. Ať už přímo v zahradě, nebo s výhledem na ni.

pracovna v zahradě
pracovna s výhledem na zahradu

ZAŠÍVÁRNA

V chalupě máte k dispozici internet. K práci můžete využít třeba zašívárnu v podkroví. Tam signál pro internet nedosáhne, ale stačí říct a půjčíme vám vám zesilovač. U připraveného stolu sepisoval svoje vzpomínky na 1. světovou válku a legie už náš pradědeček. V šuplíku můžete najít ještě zbytky inkoustu. A celou dobu budete mít parádní výhled do zahrady.

INSPIRUJTE SE PŘÍRODOU

Nejlépe si uspořádáte myšlenky, když chodíte? Vyrazte na dlouhou procházku do okolních polí, luk a lesů. Nebo si zajděte pěšky do nedaleké restaurace na oběd.

s dětmi na Drahanské vrchovině
zahrada pro děti

PŘIJEĎTE S RODINOU

Naše chalupa je dost velká, abyste mohli přijet s celou rodinou. I tak si jistě najdete svoje klidné místo na práci, zatímco druhý rodič a děti budou prozkoumávat naši zahradu nebo se vydají někam na výlet. A až se vrátí, tak se můžete v tvoření vystřídat.

PŘIJEDE VÁS VÍC

Rádi byste vytáhli svůj tým do netradičního prostředí? Zapomeňte s kolegy na chvíli na denní to-do listy a věnujte si společný čas. Ať už nad pracovní strategií nebo při společném klábosení u ohně. 

pracovní retreat pro skupiny

Chcete zažít ten klid na hlubokou práci v naší zašívárně?